Wypadek na DK15. Do groźnego zdarzenia drogowego doszło we wtorek przed godziną 15:00 na drodze krajowej numer 15 w Targowisku Dolnym pod Lubawą.
Groźny wypadek na DK15 w Targowisku Dolnym pod Lubawą
Przy stacji paliw Lotos doszło do zderzenia betoniarki z samochodem osobowym marki Hyundai. W wyniku tego zderzenia osobówka wpadła do przydrożnego rowu i przewróciła się na bok.
Według wstępnych informacji dwie osoby odniosły obrażenia i na miejscu zdarzenia udzielana jest im pomoc medyczna.

Droga krajowa numer 15 została całkowicie zablokowana w miejscu wypadku. Kierowcy mogą jednak ominąć utrudnienia – ruch odbywa się objazdem przez pobliską stację paliw.
Na miejscu wypadku cały czas pracuje policja, która ustala dokładne przyczyny i przebieg tego niebezpiecznego zdarzenia.
- Autobusy dziś ZA DARMO. Miasto reaguje po trudnej nocy i apeluje: mniej aut, więcej rozsądku

- Ekspresowa siódemka odblokowana. Policja wydała komunikat

- Śnieżyca nad Ostródą. Są wyłączenia prądu — minister ogłasza alert gotowości dla wojska!

- Heroiczna walka strażników miejskich o życie seniora z Ostródy

- Jest nowy operator schroniska w Ostródzie — burmistrz rozstrzygnął konkurs na 2026 rok!

- Czujka wykryła tlenek węgla w mieszkaniu w Ostródzie. Pomoc strażaków przyszła na czas

- 25. Ostróda Reggae Festiwal – „pokazujemy kartę ostródzką i witamy na festiwalu”!

- Wypadek na Grunwaldzkiej. Są konsekwencje personalne — wracamy do tematu

- Drogowe podsumowanie 2025 roku na Warmii i Mazurach














