Sport

HIRSZ, WASILUK, SKOTARENKO, STRYJEWSKI I WOJCIECHOWSKI ODESZLI Z SOKOŁA OSTRÓDA

Sokół Ostróda, lider trzecioligowej tabeli, rozpoczął już przygotowania do rundy wiosennej. Kilka zawodników też już pożegnało się z klubem.

REKLAMA

  • Denys Skotarenko – sztab szkoleniowy klubu zrezygnował z usług zawodnika, a kontrakt z byłym już napastnikiem Sokoła został rozwiązany za porozumieniem stron. Denys Skotarenko trafił do Sokoła we wrześniu 2019 roku. Od tamtego czasu rozegrał 3 spotkania w barwach “Trójkolorowych”.
  • Michał Stryjewski – kontrakt zawodnika z Sokołem został rozwiązany za porozumieniem stron. Michał Stryjewski trafił do Sokoła latem 2018 roku z Mławianki Mława. Od tamtego czasu rozegrał 35 ligowe spotkania w barwach “Trójkolorowych”. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu wystąpił w 10 meczach i zdobył 1 bramkę. Michał najprawdopodobniej wróci do swojego poprzedniego klubu.
  • Kacper Wojciechowski – kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Kacper Wojciechowski jest wychowankiem Sokoła i w wieku 16-lat w meczu z Concordią Elbląg zadebiutował w seniorskiej piłce na poziomie III ligi. Od tamtego czasu rozegrał 82 ligowe spotkania w barwach “Trójkolorowych”. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu wystąpił w 6 meczach, w łącznym wymiarze 89 minut.
  • Bartłomiej Wasiluk – kontrakt z Sokołem został rozwiązany za porozumieniem stron. Bartłomiej Wasiluk trafił do Sokoła latem 2019 roku z ROWu Rybnik. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu wystąpił w 16 meczach i zdobył 2 bramki.
  • Robert Hirsz – kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Robert Hirsz trafił do Sokoła w lutym 2019 roku z Olimpii Grudziądz. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu wystąpił w 13 meczach i zdobył 4 bramki. Wcześniej bronił barw Sokoła w sezonie 2016/17, gdzie zagrał w 32 meczach i strzelił 16 bramek.

Źródło: Sokół Ostróda