Interwencja policji w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostródzie

Interwencja policji w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostródzie. Mundurowi zostali wezwani dziś (15.06) po godzinie 8 do placówki przy ulicy Olsztyńskiej. Pierwsze sygnały mówiły o jednym z mieszkańców który miał wtargnąć do budynku z butelką benzyny. Na miejsce zadysponowano patrole policyjne.