Inwestycje/Biznes

PRACUJ Z NAMI – TWÓRZMY RAZEM WYJĄTKOWY PORTAL O OSTRÓDZIE!

REKLAMA

Lubisz pisać? Interesuje Cię lokalna tematyka? Chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu naszego regionu i wpływać na jego wizerunek?

Poszukujemy (my, czyli portal internetowy nasz-głos.com) do pracy stacjonarnej w Ostródzie i zdalnej na terenie Powiatu Ostródzkiego zmotywowanych kandydatów/ek na stanowisko: Dziennikarz/Redaktor!

Zakres pracy: -tworzenie artykułów i materiałów tekstowych o tematyce lokalnej, -redagowanie tekstów dziennikarskich na podstawie informacji prasowych, a także mediów społecznościowych, -poszukiwanie ciekawych i interesujących tematów społecznych, samorządowych i sportowych, -dbanie o najwyższą jakość, atrakcyjność oraz aktualność serwisu.

Wymagania: -lekkie pióro, – doświadczenie dziennikarskie (praca w mediach) – będzie dodatkowym arutem, – dyspozycyjność, – umiejętność pracy pod presją czasu, – łatwość nawiązywania kontaktów.

Co oferujemy: – współpracę w doświadczonym i ambitnym zespole, – możliwość rozwoju zawodowego, – współuczestnictwo w tworzeniu nowych projektów, – samodzielność w codziennym działaniu, – narzędzia potrzebne do wykonywania zadań, – umowę dostosowaną do zaangażowania i Twoich potrzeb.

JAK APLIKOWAĆ:

Wyślij swoje CV i “coś od siebie” (co? Wykaż się kreatywnością i napisz coś o sobie lub naszym regionie!) na adres: wydawca@nasz-glos.com

Do CV dołącz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nasz Głos (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)„.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

REKLAMA