Site icon Nasz Głos Ostróda

Kolizja w Dobrocinie. Kierowca przybrał pobocza!

Kolizja w Dobrocinie. Kierowca przybrał pobocza!

Kolizja w Dobrocinie. Kierowca przybrał pobocza!

Kolizja w Dobrocinie postawił wczoraj (28.05) po południu służby z powiatu ostródzkiego na nogi. Osobowe audi przybrało pobocza i z impetem utknęło w przydrożnym rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Kolizja w Dobrocinie. Kierowca przybrał pobocza!

Do zdarzenia doszło wczoraj (28.05) po południu. Kierująca pojazdem 21-latka miała stracić panowanie nad autem na łuku drogi, w wyniku czego zjechała pojazdem do rowu. Była trzeźwa. Nie wymagała pomocy ratowników i transportu do szpitala. Przekazała nam Paulina Śliwińska, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

OSP Małdyty
OSP Małdyty

Po więcej najświeższych informacji z Ostródy i regionu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda .
Kliknij i bądź na bieżąco — newsy, wideo i kulisy lokalnych spraw.
Exit mobile version