Koniec ery węgla w ostródzkim MPEC – nadzieja na tańsze ogrzewanie

Zapowiedzi obniżek kosztów ogrzewania stają się rzeczywistością. Ostródzki MPEC przechodzi na paliwa ekologiczne.