Kultura

KORTEZ W OSTRÓDZIE TEGO LATA!

W zeszłym roku mogliśmy obejrzeć w ostródzkim amfiteatrze koncert KORTEZA, który cieszył się dużym powodzeniem. Mamy dla Was dobrą wiadomość. W tym roku będzie ponowna okazja do obejrzenia artysty w Ostródzie.

REKLAMA

Koncert odbędzie się w środę 5 sierpnia w ostródzkim amfiteatrze. Początek o godzinie 21:00

Bilety: w sprzedaży już od 03.07.2020 r. od godz. 11:00 na https://mojbilet.eu/

Tegoroczna letnia trasa koncertowa Korteza miała wyglądać trochę inaczej. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją musiano zmienić plany i dostosować je do aktualnych realiów, by chociaż kilka koncertów mogło odbyć się jeszcze tego lata.

W pierwszej połowie sierpnia Kortez wspólnie z kolegami z zespołu odwiedzi siedem miast: Żywiec, Opole, Ostródę, Płock, Kozienice, Chełm i Gorzów Wielkopolski. Koncerty odbędą się w letnich amfiteatrach, a na scenie Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Jacek Lachowicz, Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Tomasz Ziętek i Robert Szymański, który zastąpił Roberta Kretzschmara.

Podczas koncertów obowiązywać będą specjalne obostrzenia sanitarne.


UWAGA!

Wydarzenie zorganizowane zostanie zgodnie z wytycznymi GIS. Ilość biletów ograniczona.

Najważniejsze informacje:

  • Obowiązują bilety imienne. Każdy z uczestników musi posiadać indywidualny bilet wstępu. Organizator nie wyraża zgody na zmianę danych osobowych na biletach.
  • Bilet zakupiony na prezent musi zawierać imię i nazwisko osoby, która fizycznie uczestniczyć będzie w wydarzeniu.
  • Proces wpuszczania na teren obiektu rozpocznie się na ok. 1,5 h przed rozpoczęciem koncertu (dokładny harmonogram w przeddzień wydarzenia).
  • Do wejścia na wydarzenie upoważnia bilet wstępu wraz z poprawnie wypełnionym “oświadczeniem uczestnika”, które przekazane zostanie Obsłudze w momencie weryfikacji biletów.
  • Na terenie obiektu obowiązuje nakaz dezynfekcji rąk, noszenia masek oraz zachowywania bezpiecznej odległości.
  • W związku ze wcześniejszym otwarciem bram możliwe będzie wniesienie na teren obiektu napojów w plastikowych butelkach, fabrycznie zamkniętych o pojemności nieprzekraczającej 0,5 l.