Kronika 112

DWIE OSOBY ZGINĘŁY W WYPADKU, DWÓCH NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW I 8 KOLIZJI W POWIECIE

Policjanci podsumowali miniony weekend. Od piątku do niedzieli na terenie naszego powiatu doszło do 8 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców. Niestety, weekend zakończył się tragicznie. Tak jak już dziś pisaliśmy, w niedzielę wieczorem doszło do wypadku drogowego, w którym zginęły 2 osoby.

Od piątku do niedzieli na terenie naszego powiatu doszło do 8 kolizji drogowych. W tym czasie w ręce funkcjonariuszy trafiło 2 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Obie te osoby zostały zatrzymane przez patrole dzielnicowych.

Wczoraj (08.03) około godz. 3:00 nad ranem ostródzcy dzielnicowi zatrzymali do kontroli kierowcę opla. W trakcie interwencji okazało się, że siedzący za kierownicą 38-latek jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Mężczyzna stracił już prawo jazdy a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Tego samego dnia popołudniu patrol dzielnicowych z morąskiego komisariatu zatrzymał do kontroli kierowcę mercedesa. Za kierownicą siedział 25- latek. Jak okazało się, młody kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. O jego dalszym losie również zadecyduje sąd.

Wczoraj (08.03) około godz. 21:30 w okolicach m. Niebrzydowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń, 36- letni kierowca volkswagena jadąc w kierunku Morąga z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu. Jechał z pasażerem. Niestety, mimo reanimacji, mężczyzna również zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Policjanci ustalają jego tożsamość.

Więcej o tym tragicznym wypadku: https://nasz-glos.com/kronika-112/dwie-osoby-zginely-w-wypadku-w-niebrzydowie-wielkim-gmina-morag/

KPP Ostróda

REKLAMA