Kultura

FESTIWAL DISCO POLO ODBĘDZIE SIĘ W OSTRÓDZIE 25 LIPCA!

REKLAMA

Tegoroczna jubileuszowa Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej Ostróda 2020 odbędzie się w naszym mieście 25 lipca!

Podobnie jak w zeszłym roku w Olsztynie także w tym roku impreza będzie jednodniowa, lecz wszystko wskazuje na to, że w następnych latach nastąpi powrót do edycji dwudniowej, a może…
Po spotkaniu i ostatnich ustaleniach Robert Klat, dyrektor artystyczny festiwalu powiedział m.in.:
Możemy wspólnie zakomunikować z Panem Burmistrzem, że 25-ta, jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej odbędzie się w Ostródzie. Wracamy do Ostródy!
Festiwal w tym roku będzie jednodniowy, odbędzie się 25 lipca. Zapraszamy wszystkich do Czerwonych Koszar – oczywiście największe gwiazdy zaśpiewają swoje przeboje, tak więc będzie się działo.
Udało nam się wypracować porozumienie, które dla wszystkich stron jest na tyle dobre, że będziemy mogli ten festiwal tylko bardziej rozwijać w przyszłości.
Festiwal będzie jednodniowy, jednak jest duża szansa, że w przyszłym roku nastąpi powrót do dwudniowej formuły, a w przyszłości – kto wie – może nawet 3 dni!
Burmistrz Zbigniew Michalak stwierdził, że negocjacje były potrzebne, a w tym przypadku były uczciwe i godne tej imprezy.
Cieszę się bardzo, że 25 lipca jubileusz będzie obchodzony w Ostródzie. Przyjadą gwiazdy, których na razie nie mogę zdradzić, ale będą to artyści z górnej półki, którzy będą bawili nie tylko ostródzian, ale także gości i turystów z całej Polski.
Chciałbym, by nasza wspólna niespodzianka, którą Pan Robert przedstawi w późniejszym terminie, cały koncert, był wesoły i taneczny, tak by wszyscy wspólnie dobrze się bawili.
Każda impreza ogólnopolska promująca nasze miasto, będzie przeze mnie popierana. 
Dla mieszkańców Ostródy przewidziana jest specjalna, 20% zniżka na zakup biletów. Otrzymają ją dzięki Karcie Ostródzkiej, którą już w najbliższym czasie mieszkańcy będą mogli odbierać.
Przy okazji zakończenia negocjacji dotyczących Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej, Burmistrz poinformował, że trwają już przygotowania do Dni Ostródy oraz wielu innych wydarzeń, tak, by  w każdy wakacyjny weekend coś się działo.

REKLAMA