Kultura

PRZESUNIĘTO TERMIN “ZIELONEJ ARENY” ORAZ TARGÓW “TWÓJ DOM, TWÓJ OGRÓD”

Wojewoda Warnińsko Mazurski wydał rekomendację dla organizatorów dotyczącą odwoływania i przesuwania terminów imprez masowych powyżej 1000 osób w pomieszczeniach zamkniętych. Dlatego nie ma się co dziwić, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną coraz więcej takich wydarzeń jest odwoływanych. Podobnie stało się z tradycyjnymi już targami “Zielona Arena” oraz Targami budownictwa “Twój Dom, Twój Ogród”.

Jak możemy przeczytać na fanpagu Expo Mazury:

Na wniosek Warmińsko – Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego, w związku z niepokojem wynikającym z pojawienia się w Polsce przypadków zarażenia wirusem SARS-Cov-2 oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi organizowania imprez postanowiliśmy przesunąć termin Targów budownictwa i wyposażenia wnętrz Twój Dom, Twój Ogród 2020 oraz Kiermaszu Ogrodniczego Zielona Arena, które zgodnie z planem miały odbyć się 28-29 marca 2020 roku. Nowy termin obu wydarzeń podamy już wkrótce, po wcześniejszych konsultacjach z naszymi klientami i partnerami

Jednocześnie oświadczamy, że targi branży gastronomicznej i hotelarskiej Mazury HoReCa 2020 zostaną zrealizowane w zaplanowanym terminie, tj. 21-22 kwietnia.

Trudna decyzja o przeniesieniu terminów imprez targowych została podjęta w trosce o bezpieczeństwo uczestników targów. Dołożymy wszelkich starań aby targi zaplanowane w nowych terminach były udane zarówno dla zwiedzających, jak i dla wystawców.

Wierzymy, że decyzja o zmianie terminów targów spotka się z Państwa zrozumieniem.

Zarząd Expo Mazury S.A.

REKLAMA