Kultura

JESZCZE JEDNO #HOT16CHALLENGE2 RODEM Z OSTRÓDY – VALTHI Z LSO! (VIDEO)

Pisaliśmy już dwukrotnie o raperach z Ostródy, którzy wzięli udział w #Hot16Challenge2. Dochód z akcji przeznaczony jest na walkę z koronawirusem. Postanowiliśmy opublikować jeszcze jedną 16-stkę rodem z naszego miasta. Tym razem Valthi !

Valthi czyli Valthemarro to członek Liryki Składu Ostródzkiego (LSO), znanej w całym kraju formacji. Także on dołączył do akcji, dzięki której zbiórka na Siepomaga.pl przekroczyla już 3 mln 250 tys. zł. Pieniądze te w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Na czym polega #Hot16Challenge2?

Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Chodzi nie tylko o nagrywanie muzyki, ale również o pomoc w walce z koronawirusem, bowiem wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka na Siepomaga.pl.

Całość zaczął Solar z SBM Label. Akcja bardzo się rozrosła, a portal youtube zostaje zasypywany kolejnymi szesnastkami. Swoje nagrania opublikowali legendy polskiej sceny hip-hop „Peja”, „Paluch” czy „O.S.T.R.”, a potem akcja ruszyła z kopyta. dołączyli do nie aktorzy, politycy z Prezydentem Andrzejem Dudą na czele i wielu innych.  Pieniądze te w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Poniżej możecie obejrzeć 16-stkę Valthi-ego, a osoby chcące wesprzeć akcję zapraszamy na:

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

REKLAMA