Kultura

JUBILEUSZOWY WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK “ŚPIEWAJMY MALEŃKIEMU” W MORĄGU

REKLAMA

We wtorek 17 grudnia w Morąskim Domu Kultury odbył się XX Wojewódzki – Jubileuszowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Maleńkiemu”.

Kolędy i pastorałki zaśpiewali soliści, zespoły, chóry – dzieci, młodzież i dorośli. Uczestnicy oceniani byli za emisję głosu, intonację, ekspresję wykonania i radość muzykowania.

Jurorami Festiwalu byli: Irena Frąckiewicz – muzyk, Małgorzata Mróz – muzyk, Jacek Dziadkowiec -pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małdytach.

Kolędy i pastorałki to prosty i wspaniały sposób, żeby opowiedzieć o Bożym Narodzeniu. To również sposób na ewangelizację i dzielenie się wiarą.

Wyniki Festiwalu:

Kategoria: Przedszkolaki

Wyróżnienie: 3-LATKI Z ODZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W MORĄGU: TOMASZ KĘPCZYŃSKI, LENA KIEDROWSKA, KACPER WACŁAWEK, NELA WACŁAWEK

Wyróżnienie: MAJA DOWGIAŁŁO

Wyróżnienie: KLAUDIA SŁODOWNIK, TATIANA BASARAB, JULIA LENA DZIENISZEWSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II W MORĄGU

Wyróżnienie: ZESPÓŁ „PSZCZÓŁKI” Z PRZEDSZKOLA NR 6 „POD ZIELONYM PARASOLEM”

II miejsce: DUET: MAJA MACHLIŃSKA, MAJA SARBIEWSKA Z PRZEDSZKOLA NR 6 „POD ZIELONYM PARASOLEM”

I miejsce: GRUPA „SŁONECZKA” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU 4-5 LATKI (akompaniament na gitarze: Aleksandra Miś)

I miejsce: MARIA KIESZKOWSKA Z PRZEDSZKOLA NR 6 „POD ZIELONYM PARASOLEM”

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych (klasy I-III)

III miejsce: FRANCISZEK MACHNOWSKI Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

III miejsce: ALICJA MICHALSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU

III miejsce: KLASA II A ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. WŁ. REYMONTA W MORĄGU

II miejsce: ZOSIA SADOWSKA (akompaniament na gitarze: Jerzy Sadowski)

II miejsce: PATRYCJA SZABUNIA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W MORĄGU

II miejsce: ZESPÓŁ „STARS” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4. IM. JANUSZA KORCZAKA W ORNECIE

I miejsce: ALICJA DĄBROWSKA Z PAŁACU MŁODZIEŻY W OLSZTYNIE

I miejsce: LENA KOWALCZYK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU

I miejsce: „MAŁE JEDYNECZKI” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych (klasy IV-VI)

Wyróżnienie: WIKTORIA KACZYŃSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W MORĄGU

Wyróżnienie: DUET: ANNA CZARNOW, WIKTORIA DZIEWULSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU

Wyróżnienie: WIKTORIA BRZEZIŃSKA Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY

Wyróżnienie:ZESPÓŁ „TRELKOWA TROJE” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W TRELKOWIE: PATRYK ŻELAZNOWSKI, ZUZANNA CIEBIEŃ, JULIA POPIOŁEK

III miejsce: PATRYK ŻELAZNOWSKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W TRELKOWIE

III miejsce: KALINA RURKA ZE STUDIA PIOSENKI W BARTOSZYCACH

III miejsce: CHÓR „CAMERATA” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W MORĄGU

II miejsce: BLANKA MAGUN Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH

II miejsce: ROKSANA SKURKA Z FUNDACJI „PASJA” W BARTOSZYCACH

II miejsce: „MINI JEDYNECZKI” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

I miejsce: KORNELIA KRYWKO Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH

I miejsce: WIKTORIA KUŹMOWICZ Z FUNDACJI „PASJA” W BARTOSZYCACH

I miejsce: ZESPÓŁ ZE STUDIA PIOSENKI W BARTOSZYCACH

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Specjalnych

Wyróżnienie: ZESPÓŁ MUZYCZNY ZE SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W MIŁAKOWIE

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych (klasy VII-VIII)

Wyróżnienie: SANDRA POWAGA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

III miejsce: HUBERT CIOK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4. IM. JANUSZA KORCZAKA W ORNECIE

II miejsce: ZUZANNA WIELGUS ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

II miejsce: ZESPÓŁ WOKALNY „CANTATA” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II W MORĄGU

I miejsce: NIKOLA ROGIŃSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

I miejsce: IZABELA ŁAWRYWIANIEC ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

I miejsce: ZESPÓŁ „JEDYNECZKI” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Średnich i Dorośli

II miejsce: GABRIELA CHOROMAŃSKA Z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W MORĄGU

II miejsce: MARTYNA RADOMSKA Z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W MORĄGU

I miejsce: ŁUCJA MAZIUK Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY IM. FRANCISZKA CHRUŚCIELA W ORNECIE

I miejsce: ZESPÓŁ „ANTONÓWKI” Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY I SPORTU W MAŁDYTACH

I miejsce: CHÓR SENIORA „MORĄŻANIE” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY

REKLAMA

REKLAMA