Kultura

“KNZSQUAD” – NOWY PROJEKT OSTRÓDZKICH INFLUENCERÓW. 365 FILMÓW Z OSTRÓDY W ROK

REKLAMA

13 marca ruszył projekt ostródzkich influencerów pod nazwą „KNZSQUAD”. Przez okrągły rok, codziennie mają zamiar umieszczać materiały na jednym z kanałów swoich członków – Nexara.

„To on jest założycielem, pomysłodawcą i naszym managerem. Bez niego nie było by składu, współprac ani nas.” – mówi jeden z członków załogi, Oliwier „Guli” Stanowicki.

Artyści zadebiutowali filmem „to koniec Nexara” w którym prezentuje on cały projekt oraz jego członków. (film możecie obejrzeć poniżej). Wśród nich znajduje się Kacper „Kaluś” Kaliniak, Zuzanna „Zuzol” Nowakowska, Oliwier „Guli” Stanowicki, Dominik „Kodin” Klimowski i wspomniany wcześniej, założyciel projektu Daniel „Nexar” Piekarski.

„Robimy to na terenie Ostródy, to dobrze rozwijające się miasto, gdzie mamy wiele możliwości i udogodnień. Park trampolin, czy otwarty niedawno basen, to dla nas wypas. Wczoraj nagrywaliśmy na amfiteatrze. Ludzie znają nas, niektórzy lubią, niektórzy mniej. Jesteśmy by wykonywać swego rodzaju performance. Rzuciłem się na głęboka wodę, bo teraz 365 dni zajmie mi kręcenie filmów, ale kocham to, czas pokaże co z tego wyjdzie.” – mówi Nexar.

Grupa ma wielu sponsorów, takich jak BarberShop u Marka, czy sławna na cały świat, firma Genessis, jednak nie ukrywają, że poszukują kolejnych.

Cały rok zweryfikuje, jak potoczy się projekt, jednak już wspieramy i wyczekujemy niecierpliwie kolejnych filmów, które na kanale „Nexar” pojawiać się będą, codziennie, przez rok o godzinie 18:00!

Kanał Nexara możecie śledzić tutaj

Poniżej filmik zapowiadający projekt

“To koniec Nexara”

REKLAMA