Kultura

MARTYNA JARZĄBEK W CYKLU “MŁODZIEŻ Z PASJĄ” – PROJEKCIE INTERNATU EKONOMIKA

REKLAMA

Podążając za słowami Balzaca: “Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli” możemy powiedzieć, iż wielka praca i wyrzeczenia stoją za każdą pasją.

W Internacie ZSZ im. S. Petőfi swoją drugą odsłonę prezentuje projekt “Młodzież z pasją” . Ma on na celu lepsze poznanie młodzieży, promuję i motywację wychowanków do rozwijania swoich pasji oraz dzielenia się nimi ze społecznością internacką.

Martyna Jarząbek – wychowanka internatu przy ZSZ im. Sandora Petofiego w Ostródzie, uczennica klasy III, przedstawiła swoje prace – fotografie.

Jak sama mówi – pasjonuje się fotografią cyfrową, fotografuje od 3 lat i swoje pierwsze kroki stawiała utrwalając na zdjęciach piękno mazurskiej przyrody. Ma na swoim koncie portrety, które lubi najbardziej, ale również sesje okolicznościowe dla lokalnych firm.

Inspiruję się dosłownie wszystkim – antycznymi meblami, postaciami z filmów, rzeczami, które nas otaczają. Bo złożone w jedność mogą tworzyć wspaniałe rzeczy” – mówi Martyna.

Martyna to samouk, a wiedzę czerpie z blogów, filmów profesjonalistów oraz warsztatów. Obecnie fotografuje “lustrzanką” i ma nadzieję, że będzie dalej się rozwijać. Przedstawiamy kilka fotografii Martyny.

Tekst i foto: A. Kołodziejska, M. Jarząbek, foto Martyny Jarząbek – Izabela Martyniak

REKLAMA