Kultura

OSTRÓDZKI RAPER “BE VIS” DOŁĄCZA DO #HOT16CHALLENGE2 W SZCZYTNYM CELU (VIDEO)

REKLAMA

Ostródzki raper „be vis”, a właściwie Krzysztof Klimaszewski nagrał swoją szesnastkę. Na czym polega #Hot16Challenge2? W skrócie Polski Hip-Hop zbiera milion na walkę z koronawirusem.

Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Chodzi nie tylko o nagrywanie muzyki, ale również o pomoc w walce z koronawirusem, bowiem wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka na Siepomaga.pl.

Całość zaczął Solar z SBM Label. Akcja z dnia na dzień się rozrasta, a portal youtube zostaje zasypywany kolejnymi szesnastkami. Swoje nagrania opublikowali legendy polskiej sceny hip-hop „Peja”, „Paluch” czy „O.S.T.R.”. Dodatkowo nominacje dostali Dawid Podsiadło czy Paweł Domagała, którzy daleko są od hip-hopowego brzmienia.

be vis” to nie jedyny ostródzki akcent. Swój kawałek nagrał nawet pochodzący z naszego miasta Norbi. Norbert Dudziuk znany jest chociażby z hitu “Kobiety są gorące”, a obecnie jest prowadzącym program Koło Fortuny.

Osoby chcące wesprzeć akcję zapraszamy na:

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

be vis #Hot16Challenge2                                                                               KC

REKLAMA