Kultura

JUŻ JUTRO RUSZA PRZEBUDZENIE MOCY W OSTRÓDZIE – RODZINNE FERIE W AMFITEATRZE!

REKLAMA

Już po raz trzeci, Centrum Kultury w Ostródzie oraz Grupa Animacyjna AS zapraszają na Rodzinne Ferie w Amfiteatrze vol.3. Zbliżająca się edycja tej imprezy poświęcona będzie gwiezdnej sadze Star Wars!

Przebudzenie Mocy to rodzinny konwent fanów STAR WARS. Impreza, podczas której planowane są m. in. wystawy, warsztaty dla najmłodszych, gry, konkursy, koncerty, pokazy filmów itp. Wszystko związane z tematyką Star Wars. Trzecia edycja rodzinnych Ferii w Amfiteatrze, odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii, czyli od 19 do 26 stycznia w ostródzkim amfiteatrze.

Tradycją ferii w amfiteatrze jest konkurs plastyczny z nagrodami. Temat konkursu to „Moja ulubiona postać z Gwiezdnych Wojen”. W konkursie mogą brać udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich z całej Polski. Ostateczny termin zgłaszania prac mija 15. stycznia, a ze szczegółami regulaminu konkursowego możecie zapoznać się tutaj.

Już teraz możecie zobaczyć też zapowiedź tego, co tym razem wydarzy się podczas Rodzinnego Konwentu fanów Star Wars – Przebudzenie Mocy w Ostródzie w ramach imprezy Rodzinne Ferie w Ostródzkim Amfiteatrze vol.3.

Szczegółowy program wydarzenia i projekcje Gwiezdnego Kina przedstawiamy poniżej:

REKLAMA