Kultura

W TYM ROKU FESTIWAL DISCO POLO W OSTRÓDZIE NIE ODBĘDZIE SIĘ!

Musimy zmartwić wszystkich fanów disco polo. Na dzisiejszej konferencji prasowej Burmistrz Miasta Ostróda Zbigniew Michalak poinformował, że po rozmowie z organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej zdecydowano o tym, że w tym roku, z wiadomych przyczyn, niestety festiwal się nie odbędzie.

Nie powinno być to zaskoczeniem dla nikogo. Już wczesniej poinformowano o odwołaniu z tych samych powodów Ostróda Reggae Festiwal.

Jak poinformowała Małgorzata Hołubiec, naczelnik Wydziału Monitorowania, Planowania Strategicznego i Rozwoju, miasto zastanawia się, jak zrekompensować te braki, by nie rezygnować z imprez w mieście w obecnej sytuacji. Jednak wiele bedzie zależeć od ewentualnego łagodzenia przepisów i obostrzeń związanych z koronawirusem.

Miasto pracuje nad tym, by uatrakcyjnić życie kulturalne w mieście, w ramach obowiązujących przepisów i przy zapewnieniu odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Także organizator Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie wydał oświadczenie dotyczące odwołania tegorocznej edycji i przełożenia jej na przyszły rok.

REKLAMA