Kultura

ZOBACZ NOWY SPOT TURYSTYCZNY PROMUJĄCY WARMIĘ I MAZURY

REKLAMA

Nowy Spot promocyjny samorządu województwa warmińsko-mazurskiego został wyprodukowany przez Studio Filmowe M5 z Warszawy o 3 długościach  (2 min. 30 sek., 30 sek. i 15 sek.).

Kadry w spocie ukazują obraz z perspektywy bohatera, który podróżuje i korzysta z walorów turystycznych Warmii i Mazur. Kadry ukazują cztery pory roku oraz atrakcje z nimi związane m.in.: szlak rowerowy Green Velo, Wielkie Jeziora Mazurskie, architekturę, wydarzenia kulturalne, spa czy sporty zimowe.

28 lutego 2020 roku w 49 kinach sieci Helios na terenie Polski rozpoczęła się emisja nowego spotu promującego województwo warmińsko-mazurskie w bloku reklamowym przed emisją filmów (30 sekund).  Potrwa prawie trzy tygodnie i dotrze do co najmniej 400 tys. widzów.

Równolegle rozpoczęł się promocja regionu i jego atrakcji w mediach społecznościowych za granicą (w Wielkiej Brytanii, Niemczech i na Litwie) na kanale Facebook pod nazwą mazury.travel oraz w Polsce na kanałach Facebook, Instagram, Twitter, a także na kanale YouTube pod nazwą mazury.travel

WWiM

REKLAMA