Ludzie

„CO W TRAWIE PISZCZY” CZYLI BAL KARNAWAŁOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NP 5 W OSTRÓDZIE

REKLAMA

Uśmiechy, tańce, zabawy – tego, jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło. Tradycyjnie tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusz Korczaka.

W czwartek, 16 stycznia 2020 r. czekała na dzieci „sala balowa”, która udekorowana była zgodnie z myślą przewodnią „Co w trawie piszczy”. W takiej scenerii, przy pięknej muzyce, dzieci bawiły się wspaniale.

Najmłodsi byli bardzo pomysłowi, dzięki czemu na balu można było zobaczyć księżniczki, wróżki, rusałki, rycerzy, piratów. Nie zabrakło owadów, które mimo zimy, zgodnie z myślą przewodnią szkolnej imprezy, przyleciały na bal.

Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele.
Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek i sesja zdjęciowa. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę balową.

Wspólny bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze i przyniósł wiele radości wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy.

Organizatorzy dziękują dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

REKLAMA

REKLAMA