Ludzie

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SP5 IM. JANUSZA KORCZAKA W OSTRÓDZIE

REKLAMA

15 stycznia w Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klasy I a oraz III a z wychowawcami p. Anną Sotnik i p. Aliną Rogowską.

Na uroczystość została również zaproszona pani dyrektor – Iwona Lisowska, pani wicedyrektor – Beata Karaban oraz kierownik świetlicy szkolnej – pani Joanna Chylak.

Wnuczęta zaprezentowały zaproszonym gościom krótki występ artystyczny, który w żartobliwy sposób przedstawiał życie nowoczesnej babci i nowoczesnego dziadka. Były również piękne piosenki, życzenia kierowane od wnucząt oraz dyrekcji szkoły dla wszystkich babć i dziadków.

Po uroczystości dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki w postaci dyplomu dla „Super Babci i Super Dziadka” oraz słodkie babeczki z serduszkiem, które przygotowali rodzice uczniów. Dziadkowie byli bardzo wzruszeni i niezwykle szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu. Gromkimi brawami i słodkimi niespodziankami podziękowali wszystkim uczniom za piękny występ.

Anna Sotnik

REKLAMA