Ludzie

KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ i NAJMNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

REKLAMA

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych działających na terenie Miasta Ostróda. Organizatorem jest Urząd Miejski w Ostródzie.

Za cele przyjęto między innymi: poznanie obrzędów oraz najciekawszych tradycji związanych z obchodami świąt Bożego Narodzenia w kulturze polskiej, poznanie wybranych elementów dziedzictwa kulturowego, rozwój inwencji twórczej w zakresie prac plastycznych, czy po prostu integracja dzieci i młodzieży.

Konkurs polegać będzie na wykonaniu bombki świątecznej, własnego projektu, dowolną techniką (w przypadku bombek szklanych, należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie, bombki potłuczone nie będą brały udziału w konkursie). Autorem bombki zgłoszonej do konkursu może być jedna osoba lub grupa do 5 osób.

Prace konkursowe wraz wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową należy dostarczyć w niedzielę 22 grudnia w godzinach 12:00-18:00 na Jarmark Bożonarodzeniowy do autobusu świetlicy.

Wyniki Konkursu zwierające imiona i nazwiska autorów nagrodzonych prac zostaną ogłoszone podczas spotkania opłatkowego w dniu 23.grudnia o godzinie 15:00.

Pełen regulamin konkursu możecie zobaczyć tutaj. Warto się z nim zapoznać przed wysłaniem pracy.

zdjęcie: pixabay.com

REKLAMA