Ludzie

OD 22 DO 24 LISTOPADA “WEEKEND ZA PÓŁ CENY” – PONAD 1000 OBIEKTÓW TURYSTYCZNYCH

REKLAMA

Już można rezerwować noclegi, oferty kulturalne czy gastronomiczne, a także wiele innych atrakcji, z których będzie można skorzystać w weekend od 22 do 24 listopada 2019 roku. Do tej edycji przystąpiło ponad tysiąc partnerów zachęcając Polaków do poznawania kraju poza głównym sezonem turystycznym.

Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, która już na stałe zagościła w kalendarzach wielu polskich rodzin.

Propozycje dla turystów przygotowała rekordowa liczba partnerów – ponad tysiąc. Turyści będą mogli skorzystać z propozycji wielu restauracji, muzeów, uzdrowisk i innych atrakcji turystycznych. Należy pamiętać, że partnerzy, by wziąć udział w akcji, musieli obniżyć o min. 50 proc. cenę głównej usługi.

Aby skorzystać ze zniżek, należy odnaleźć interesujące miejsce za pomocą mapy lub wyszukiwarki na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i zapoznać się ze szczegółową ofertą partnerów. Sprzedaż potrwa do wyczerpania ofert. Jedynym ostródzkim obiektem, który bierze udział w akcji jest Hotel Willa Port art & Business.

REKLAMA