Ludzie

OD DZIŚ KOMUNIKATY GŁOSOWE POLICJI NA TERENIE POWIATU OSTRÓDZKIEGO (VIDEO)

REKLAMA

Kilka razy na dobę na terenie powiatu ostródzkiego będzie można usłyszeć komunikaty głosowe nadawane przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W komunikatach znajdą się między innymi prośby o niegrupowanie się oraz pozostanie w domach. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego powiatu byli bezpieczni i zdrowi.

Od dziś (24.03) na terenie naszego powiatu z policyjnych radiowozów nadawane będą komunikaty głosowe w związku z ogłoszoną na terenie Polski epidemią koronawirusa. Komunikaty głosowe mają na celu przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom naszego powiatu o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa. Policjanci będą apelować o pozostanie w domach a w przypadku konieczności wyjścia o unikanie kontaktu z innymi osobami i zachowanie dystansu między nimi.

Apelujemy! To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dziś czy jutro ale przez cały czas trwania epidemii, zależy zdrowie i życie nasze oraz naszych najbliższych.

REKLAMA