Ludzie

OLBRZYMIE KOLEJKI PO AUTOBUSOWE BILETY MIESIĘCZNE W OSTRÓDZIE I MORĄGU

REKLAMA

Po  likwidacji PKS Ostróda przez Mobilis na rynku autobusowych przewozów lokalnych pozostał tylko jeden duży przewoźnik – Przewozy Autokarowe Lipnicki. Przed rozpoczęciem roku szkolnego chętni chcący kupić bilety miesięczne, by dojechać do szkół i pracy, przeżywają prawdziwą gehennę.

Bilety miesięczne sprzedawane są w kasie na dworcach PKP w Ostródzie i w Morągu. Jak dziś od rana informowali nas czytelnicy, ustawiły się tam olbrzymie kolejki, które mogą kojarzyć się z zamierzchłymi czasami PRL-u.

O ile przez wakacje problem nie był aż tak widoczny, to wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wybuchł z całą mocą. Na zdjęciu możecie zobaczyć kolejkę do kasy w Morągu, ale w Ostródzie sytuacja wyglądała tak samo

Jak pisze jedna z naszych czytelniczek:

Chodzi o sprzedaż biletów miesięcznych do szkół dla dojeżdżających z różnych miejscowości. Otóż po likwidacji szanownego PKS takie są skutki i kolejki, by dostać bilet… Upał 30 stopni i nikt nie przejmuje się ludźmi, którzy spędzają tam po kilka godzin. Czy ktoś jest w stanie rozwiązać nowy problem dotykający uczniów, rodziców i ludzi dojeżdżających?

Mamy nadzieję, że firma postara się jakoś rozwiązać problem. Wystarczyłoby w  tych newralgicznych dniach uruchomić dodatkowe punkty sprzedaży lub dodatkowe kasy.

Bilety miesięczne na najbliższy miesiąc będą sprzedawane do piątku 6 września.

REKLAMA