Ludzie

OTWARTO STREFĘ ODNOWY I RELAKSU PRZY BASENIE W OSTRÓDZIE

REKLAMA

W środę 5 lutego nastąpiło uroczyste i oficjalne otwarcie „Strefy Odnowy i Relaksu – przy basenie” w Ostródzie. Na przybyłych gości czekała cała ekipa specjalistów, którzy mają swoje stanowiska pracy i gabinety w tym miejscu i… pyszny tort.

Każdy zainteresowany został oprowadzony po poszczególnych gabinetach zabiegowych, a pracujące w nich osoby opowiadały o swoich specjalizacjach.

Co to jest Strefa Odnowy i Relaksu? Znajduje się ona przy przy basenie w Ostródzie. Są tam gabinety specjalistów zajmujących się dbaniem o nasze zdrowie, samopoczucie i urodę.

Znajdziemy tutaj m. in. masażystów oraz fizjoterapeutów. O nasz kręgosłup, stawy i mięśnie możemy zadbać w Strefie Fizjo Aleksandry i w Gabinecie Masażu i Terapii Jantarnia. W ofercie są m. in. masaże lecznicze (częściowe i całościowe) oraz relaksacyjne (masaż świecą, gorącymi olejami, kamieniami wulkanicznymi czy stemplami ziołowymi), a także terapia manualna i zabiegi na ciało.

Panie mające problemy zdrowotne natury intymnej znajdą pomoc w Strefie Fizjo Aleksandry, która ma specjalizację z fizjoterapii uroginekologicznej, koncentrującej się na nieinwazyjnym i zachowawczym leczeniu problemów kobiecych natury intymnej występujących często m. in. po ciąży i połogu.

Wyglądem i odmłodzeniem naszej twarzy zajmie się Beata ze Strefy Pielęgnacji Twarzy. Jednym z zabiegów, który może zostać wykonany w Gabinecie Beaty jest oczyszczanie wodorowe za pomocą urządzenia Aqua H2 Beauty. Aktualnie w Ostródzie tylko właśnie w Strefa Pielęgnacji Twarzy Beata posiada specjalistyczną maszynę, która odnowi, zregeneruje, oczyści naszą skórę oraz spłyci zmarszczki za pomocą oczyszczania wodorowego.

O piękną oprawę naszych oczu – estetykę brwi i rzęs zatroszczy się Izabela Brow & Lash Artist.

W Strefie Manicure Pedicure Marlena zadbamy o wygląd naszych dłoni i stóp. Elegantki na pewno będą zadowolone z wykonanej tam stylizacji paznokci.

Drogie Pani i drodzy Panowie przy okazji odwiedzin na basenie w Ostródzie macie w tej chwili możliwość skorzystać z zabiegów, które pozytywnie wpłyną na Wasze zdrowie, wygląd i samopoczucie. Kompleksowo zajmą się Wami specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i o wysokich kwalifikacjach. Warto skorzystać z tej możliwości i wybrać się do „Strefy Odnowy i Relaksu – przy basenie”.

REKLAMA