Ludzie

POLICJANCI ODWIEDZAJĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 1 I ZESPÓŁ SZKÓŁ SALEZJAŃSKICH W OSTRÓDZIE

REKLAMA

Ostródzcy policjanci w minionym tygodniu odwiedzili m.in. uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie oraz uczniów z Zespołu Szkół Salezjańskich w Ostródzie.

Ostródzcy policjanci w ramach działań profilaktycznych regularnie odwiedzają uczniów szkół z naszego powiatu i rozmawiają z nimi na temat m.in odpowiedzialności karnej nieletnich czy szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Właśnie te tematy poruszane były podczas spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostródzie. Młodzi uczniowie dowiedzieli się o tym, jakie warunki należy spełnić aby zostać Policjantem. Podczas spotkania mundurowi opowiadali o swojej pracy i o pasjach sportowych, jakie realizują służąc w ostródzkiej komendzie.

Policjanci obecni na spotkaniu  opowiadali o swoich doświadczeniach i o tym na czym polega praca jaką wykonują oraz jakie są ich zadania służbowe.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie tego samego dnia odwiedził również Zespół Szkół Salezjańskich w Ostródzie, gdzie rozmawiał z uczniami głównie na temat bezpieczeństwa.

źródło i zdjęcia: KPP Ostróda

 

REKLAMA

REKLAMA