Ludzie

BLUE CAFE W OSTRÓDZIE CZYLI PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM = WIEDZA I DOBRA ZABAWA

REKLAMA

Wychowankowie Internatu ZSZ im. S. Petőfi wzięli udział w podsumowaniu kampanii prewencyjnej „Bezpiecznie chce się żyć 2019”.

17. października w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji miało miejsce podsumowanie kampanii prewencyjnej Policji pod hasłem „Bezpiecznie chce się żyć 2019” zorganizowanej przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na spotkanie licznie przybyła młodzież z Internatu ZSZ im. S. Petőfi.

Spotkanie rozpoczęła prelekcja podkom. Tomasza Kormana z KPP w Ostródzie na temat wypadków w ruchu drogowym w powiecie ostródzkim, ich przyczyn oraz skutków. Prezentacja pokazywała statystyki i podkreślała jak ważne jest bezpieczeństwo pieszych  i rowerzystów jako uczestników ruchu drogowego. Zostały omówione główne zasady obowiązujące pieszych oraz użytkowników jednośladów.

Na gości czekała muzyczna niespodzianka – akustyczny koncert Blue Cafe, który to akurat jest w trakcie trasy koncertowej promującej najnowszą płytę „Double Soul”. Młodzież i reszta widowni zaśpiewała wspólnie znane i lubiane utwory, jak również najnowszy singiel „Reflection”. Jak widać profilaktyka bezpieczeństwa i dobra zabawa mogą iść ze sobą w parze.

Tekst i foto: Agnieszka Kołodziejska

REKLAMA

REKLAMA