Ludzie

RESTAURACJA PAŁACOWA HOTELU ANDERS W STARYCH JABŁONKACH WŚRÓD 100 NAJLEPSZYCH W POLSCE!

REKLAMA

Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce “Poland 100 Best Restaurants” to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są w głównej mierze oceniane przez konsumentów, dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych.

W tym roku przeszkoleni, anonimowi inspektorzy odwiedzili i ocenili 845 restauracji. Punkty przyznawane były za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji.

Dla każdego obiektu obliczana była średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping.

Restauracja Pałacowa Hotelu Anders otrzymała nagrodę Grand Award 3 Widelce. Oprócz tej nagrody do grona wyróżnionych obiektów w regionie trafiły: Restauracja Refektarz Hotelu Zamek Ryn, Gościniec Ryński Młyn w Rynie oraz Restauracja Hotelu Ognisty Ptak, a wszystkie nagrodzone restauracje z województwa warmińsko-mazurskiego należą do Grupy Anders.

Najlepszą restauracją w Polsce 2019 roku została Restauracja Platter by Karol Okrasa z Warszawy, a tytuł najlepszej karczmy w Polsce 2019 roku przypadł Karczmie pod Sokołem z Sokółki.

REKLAMA