Ludzie

“WSPIERAMY ODDZIAŁ ZAKAŹNY W OSTRÓDZIE KAWĄ I HERBATĄ” – TRWA ZRZUTKA!

Wczoraj wieczorem zorganizowana została zrzutka, mająca na celu kolejną pomoc dla lekarzy, pielęgniarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w ostródzkim szpitalu. Kolejna szlachetna inicjatywa, która pokazuje, ze w trudnych chwilach potrafimy działać wspólnie.

Zrzutkę możecie wspomóc tutaj: : Link do zrzutki

Jak piszą na stronie zrzutki jej organizatorzy, państwo Dorota i Grzegorz Kuczmarski

Jest akcja. W TV Polsat NEWS była sugestia że Pielęgniarze, Pielęgniarki w Oddziałach zakaźnych mogą potrzebować Ekspresów do Kawy. Obecnie to nasz fundament z walką z COVID19. Organizujemy tę zrzutkę, a żeby choćby w minimalnym stopniu wesprzeć TAK ciężką i niebezpieczną z narażeniem własnego zdrowia i życia pracę bezpośrednio z zagrożeniem.

Kochani po konsultacjach miło mi poinformować że zbieramy na 3 urządzenia ekspresy do kawy wraz z pakietem kilkunastu kilogramów dobrej kawy. Zapotrzebowanie jest również na czajniki do herbaty wraz z dobra herbatą w ilości jeszcze nieznanej ale napewno bedzie tego sporo. Jestem po konsultacjach z liderem w Polsce MediaMarkt i oczekuje właśnie na ofertę. Kwestia ile zbierzemy środków pieniężnych na zakup dla naszego Oddziału Zakaźnego i Szpitala w Ostródzie.

Nadmienię że nasz Ostródzki oddział lokalnie jest na Powiat, a obecnie po przemianie na województwo.

Akcja mam nadzieję że będzie aktywna i uzbieramy tak niewielką kwotę w jak najkrótszym czasie.

Jeśli uzbieramy więcej to przeznaczymy na inne potrzeby bezpośrednio związane z zagrożeniem COVID19.

Mam nadzieję że wesprze nasze działania Burmistrz miasta Ostróda Zbigniew Michalak, Starosta Andrzej Wiczkowski oraz Wójt Gminy Bogusław Fijas w jakiejkolwiek postaci czy to własna osobą środkami bez podziałów politycznych.

Jest to akcja osób prywatnych moja Grześka i żony Doroty. Wszelkie wymienione osoby są to włodarze naszego regionu w związku z tym nie ma tu żadnego wątku politycznego.

GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI

Na zakupione urządzenia wstawimy FA VAT potwierdzającą zakup, jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało bo robimy to pierwszy raz ale gwarantujemy pełny dostęp do informacji jaka kolwiek ona ma być. Mam nadzieję że media publiczne i wszyscy zainteresowani będą wspierali naszą akcję i udostępnią fotki i filmy video na własnych stronach.

Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą w tej aukcji proszę o kontakt.

Jednocześnie chcę poinformować że wyrażamy zgodę na upublicznianie naszego wizerunku w tej konkretnej zbiórce na rzecz Oddziału Zakaźnego i Szpitala w Ostródzie.

Wstawimy film i fotki z aukcji na bieżąco jeśli będzie taka możliwość.

Zbiórka została zgłoszona w Urzędzie Skarbowym.

Jeśli chcecie wspomóc ostródzki Oddział Zakaźny i pracujących tam lekarzy, pielęgniarki, pielęgniarzy i pracownikow medycznych, możecie wpłacić choć maly datek tutaj: https://zrzutka.pl/6ug7c7

Organizatorzy zrzutki

REKLAMA