Ludzie

ZŁOTE GODY 2019 W W DĄBRÓWNIE

REKLAMA

Przeżyli ze sobą 50 lat w związku małżeńskim! Święto, które niewielu ma okazję celebrować odbyło się 10. września w Dąbrównie. W tej niecodziennej uroczystości wzięło udział pięć par małżeńskich z terenu naszej gminy, którzy przybyli wraz ze swoim najbliższymi uczcić to wydarzenie.

W tym wyjątkowym jubileuszu uczestniczyli dostojni jubilaci wraz ze swoimi rodzinami i bliskimi, którzy chcieli być z nimi w tym specjalnym dniu, jak również Piotr Zwaliński – Wójt Gminy Dąbrówno.

Uroczystość prowadziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrównie, Nina Oflenda.
W trakcie ceremonii złotych godów, Nina Oflenda wygłosiła uroczyste przemówienie. Następnie Wójt Gminy Dąbrówno Piotr Zwaliński odczytał list gratulacyjny skierowany imiennie do każdej z par od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz złożył serdeczne gratulacje i życzenia za wytrwałość ze sobą w dobrych i złych chwilach przez tak długie lata. Następnie Wójt udekorował w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jubilatów odznaczeniami  z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego oraz wręczył kwiaty i listy gratulacyjne. Oficjalna część zakończyła się wspólnym zdjęciem. Szanownych Jubilatów zaproszono na  poczęstunek.

Szanownym Jubilatom należą się życzenia trwania w tej pięknej miłości i wyrazy głębokiego szacunku za pokonanie trudów, jakie życie przynosi każdej rodzinie.

Przygotowała: Kierownik USC w Dąbrównie
Nina Oflenda

EM

REKLAMA

REKLAMA