Ludzie

ŻOŁNIERZE WOT Z MORĄGA I OSTRÓDZCY RESTAURATORZY WSPIERAJĄ SŁUŻBY MEDYCZNE (video)

REKLAMA

Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z 42 Batalionu Lekkiej Piechoty z Morąga w tym trudnym okresie wspierają potrzebujących i dostarczają posiłki do ostródzkiego szpitala. Posiłki przygotowywane są przez ostródzkich restauratorów, którzy we własnym zakresie w ten sposób pomagają tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z epidemią koronawirusa.

To kolejna npomoc, która w obecnym trudnym czasie jest szczególnie cenna.

Jak możemy przeczytać na fanpagu Wojsk Obrony Terytorialnej:

ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO.WSPIERAMY TYCH, CO NA PIERWSZEJ LINII !

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni, pracownicy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych, radiolodzy, sanitariusze, technicy, personel zabezpieczający – dzisiaj jesteście na pierwszej linii walki z #COVID.

Naszą misją jest Wasze wsparcie!

Czasami robimy to bezpośrednio, czasami z pomocą ludzi dobrej woli – na przykład takich jak w tym materiale, którzy przygotowują darmowe posiłki.

Możecie zawsze na nas liczyć!

Razem spłaszczymy krzywą ilości zakażeń i wygramy tę walkę!

WSPIERAMY TYCH, CO NA PIERWSZEJ LINII !

WSPIERAMY TYCH, CO NA PIERWSZEJ LINII !Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni, pracownicy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych, radiolodzy, sanitariusze, technicy, personel zabezpieczający – dzisiaj jesteście na pierwszej linii walki z #COVID.Naszą misją jest Wasze wsparcie!Czasami robimy to bezpośrednio, czasami z pomocą ludzi dobrej woli – na przykład takich jak w tym materiale, którzy przygotowują darmowe posiłki.Możecie zawsze na nas liczyć!Razem spłaszczymy krzywą ilości zakażeń i wygramy tę walkę!#Terytorialsi #koronawirus #zostanwdomu

Opublikowany przez Wojska Obrony Terytorialnej Niedziela, 29 marca 2020

REKLAMA