W Białymstoku rozegrano 93. Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Spotkała się tam czołówka krajowa, która przez 3 dni walczyła o medale. Miłosz Redzimski wywalczył złoty krążek w grze pojedynczej. Wśród pań najlepsza była Natalia Bajor, która wywalczyła podczas turnieju 3 złote krążki. Mieliśmy też podczas tych prestiżowych zawodów również wątki ostródzkie. Łukasz Sokołowski, który reprezentuje barwy Energii Morlin Ostróda został wicemistrzem kraju w grze podwójnej mężczyzn.
Ostródzianin miejsce na podium zapewnił sobie grając z Dawidem Michną z Politechniki Rzeszów. Para w całym turnieju była rozstawiona z rankingową 7. Droga do finału była trudna. W półfinale para Sokołowski/Michna zmierzyła się z dwójką utytułowanych zawodników Jakub Dyjas/Samuel Kulczycki. Po pięciu setach to jednak Sokołowski mógł myśleć o meczu finałowym.

Ten potoczył się gładko. Para Sokołowski/Michna przegrała 0 do 3 z duetem Patryk Dziuba/Kamil Nalepa. Srebro w tym przypadku smakuje jak złoto, choć sportowy niedosyt pozostaje.
W grze pojedynczej Łukasz Sokołowski dotarł do 3. rundy gdzie przegrał z Arturem Grelą 1 do 4.


Źródło: Energa Morliny Ostróda
- Ratowali biegacza. Wypadł z noszy, a przyczepka quada ratowniczego miała po nim przejechać

- Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym!

- Prohibicja w gminie Miłomłyn. Między 22 a 6 rano nie kupisz tam alkoholu!

- Marketowi oszuści. Skroili ostródzki market budowlany na 1000 złotych!

- Strażacka Izba Pamięci Gminy Ostróda — Wójt Fijas odpowiedział na interpelację

- Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym

- Powiat ostródzki: Nowe oferty pracy (15-22.06)

- Adrian Przybyła wygrał X Półmaraton św. Jerzego. Świetny bieg Sandry Kopiczko

- Przysięga wojskowa w Morągu. Mamy nowych żołnierzy





