Rośnie kolejne pokolenie tenisistów stołowych w kraju. Brzeg Dolny był gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków, podczas których o krajowe medale rywalizowali najlepsi młodzi tenisiści i tenisistki stołowe w naszym kraju. Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą w grze podwójnej!
Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym
W Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym. W tej rywalizacji wziął udział młody zawodnik Ostródzianki Ostróda. W grze podwójnej żaków mistrzami Polski zostali Jakub Sikoń i Filip Polak. W finale, który decydował o mistrzowskim tytule, pokonali parę: Jędrzej Bednarczyk i Mikołaj Kęsik. Brązowe medale wywalczyły duety Artur Kamiński / Filip Przysiężniak oraz Wiktor Grzybowski / Ignacy Klewek.


