Site icon Nasz Głos Ostróda

Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym!

Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym

Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym

Rośnie kolejne pokolenie tenisistów stołowych w kraju. Brzeg Dolny był gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków, podczas których o krajowe medale rywalizowali najlepsi młodzi tenisiści i tenisistki stołowe w naszym kraju. Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą w grze podwójnej!

Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym

W Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym. W tej rywalizacji wziął udział młody zawodnik Ostródzianki Ostróda. W grze podwójnej żaków mistrzami Polski zostali Jakub Sikoń i Filip Polak. W finale, który decydował o mistrzowskim tytule, pokonali parę: Jędrzej Bednarczyk i Mikołaj Kęsik. Brązowe medale wywalczyły duety Artur Kamiński / Filip Przysiężniak oraz Wiktor Grzybowski / Ignacy Klewek.

Źródło: PZTS
Po więcej najświeższych informacji z Ostródy i regionu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda .
Kliknij i bądź na bieżąco — newsy, wideo i kulisy lokalnych spraw.
Exit mobile version