Morąg: Nagrody w magistracie. Ponad 383 tysiące złotych, ale bez ostródzkich „kominów”
Urząd Miejski w Morągu wypłacił w 2025 roku nagrody pracownikom na łączną kwotę 383 646,45 zł brutto. Nagrodzonych zostało 107 osób, a najwyższa pojedyncza nagroda wyniosła 4 000 zł. To niemała pula publicznych pieniędzy, ale na tle Ostródy widać w Morągu zdecydowanie większy umiar — bez rocznych nagród po kilkadziesiąt tysięcy złotych dla pojedynczych pracowników. … Czytaj dalej Morąg: Nagrody w magistracie. Ponad 383 tysiące złotych, ale bez ostródzkich „kominów”
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element