Morąg/Ostróda: Dzieci z Domu Dziecka „Promyk” jeszcze poczekają na nowy samochód
Dzieci z Domu Dziecka „Promyk” wciąż bez nowego busa – historia pełna obietnic, zwrotów akcji i rozczarowań. Sprzedano ich miejsce zabaw, by kupić nowy pojazd, ale procedury i zaniedbania wciąż oddalają ten cel. Dlaczego dzieci muszą tyle czekać?
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element