Morliny Ostróda mają skład na LOTTO Superligę tenisa stołowego

Morliny Ostróda mają skład na LOTTO Superligę tenisa stołowego. Klub już rozpoczął przygotowania do powrotu do krajowej elity. Zespół z naszego miasta wywalczył awans, zajmując pierwsze w grupie północnej i w dwumeczu barażowym pokonując Stal Bielsko-Biała 11-9. Wiemy, kto będzie reprezentował ostródzkie barwy w przyszłym sezonie.