Nowa Komenda PSP Ostróda – wmurowano akt erekcyjny

To historyczna chwila dla strażaków z powiatu ostródzkiego. Dziś (09.12) odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego siedziby w Górce. Nowa Komenda PSP Ostróda to już niemarzenia a budynek, który czeka na kolejny etap prac. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to za nieco ponad rok mundurowi z naszego miasta przeprowadza się z kompleksu przy ulicy Stapińskiego do obiektu w Górce.