Nowe fakty w sprawie incydentu w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostródzie

Dziś (15.06) po godzinie 8 do budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miasta wtargnął mężczyzna z butelką łatwopalnej substacji. Udało nam się ustalić nowe fakty w sprawie incydentu. W mediach społecznościowych odniósł się też do srpawy burmistrz Ostródy, Rafał Dąbrowski.