Zapominalskim przypominamy. Od dziś (01.03) w Ostródzie obowiązuje nowa taryfa za dostarczane ciepło przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. 15 stycznia ostródzka spółka dostała zgodę z Urzędu Regulacji Energetyki na nową niższą taryfę. Nasze rachunki spadną średnio o 5,11%. Teraz jesteśmy rozliczani według nowych stawek.
Niektórzy powiedzą, że to niewiele i zdecydowanie za późno. Wszystko z powodu rosnących temperatur za oknem. Synoptycy zapowiadają ocieplenie, a to oznacza, że ogrzewanie nie będzie włączać się już tak często. Optymiści powiedzą, że to jednak zmiana na lepsze, bo to kolejna z rzędu obniżka cen ciepła w naszym mieście. Warto przy tym wspomnieć, że w czasie ostatnich 12 miesięcy skala obniżek wynosi prawie 23%.

Tak prezentuje się nowa, obowiązująca od dziś (1.03) taryfa za ogrzewanie w Ostródzie.
- Ratowali biegacza. Wypadł z noszy, a przyczepka quada ratowniczego miała po nim przejechać

- Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym!

- Prohibicja w gminie Miłomłyn. Między 22 a 6 rano nie kupisz tam alkoholu!

- Marketowi oszuści. Skroili ostródzki market budowlany na 1000 złotych!

- Strażacka Izba Pamięci Gminy Ostróda — Wójt Fijas odpowiedział na interpelację

- Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym





