Inwestycje/Biznes

OSTRÓDA: POLICJANCI WSPÓLNIE Z SANEPIDEM KONTROLUJĄ PUNKTY HANDLOWO-USŁUGOWE

Jak informuje KPP w Ostródzie, W tym tygodniu policjanci po raz kolejny wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Ostródzie prowadzą wzmożone kontrole placówek handlowo-usługowych. Funkcjonariusze sprawdzają czy przestrzegane są nakazy i zakazy. W trakcie działań policjanci przypominają o zasadach bezpieczeństwa m.in. o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz utrzymywania dystansu społecznego.

REKLAMA

Funkcjonariusze z ostródzkiej komendy nie ustają z działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. W związku z tym policjanci prowadzą wzmożone działania prewencyjno- kontrolne w zakresie przestrzegania obowiązujących obostrzeń.

Mundurowi wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Ostródzie kontrolują placówki handlowo- usługowe sprawdzając czy wszyscy pamiętają o używaniu maseczek i zachowaniu dystansu a także czy obiekty te wyposażone są w środki dezynfekujące.

Podczas działań funkcjonariusze przypominają klientom o podstawowych zagrożeniach wynikających z niezachowywania ogólnych zasad bezpieczeństwa.

KPP Ostróda