Ostróda: Wydało się! Bernadeta Hordejuk w radzie nadzorczej Szpitala, ale niespodzianek jest więcej

Zmiany w radzie nadzorczej ostródzkiego szpitala budzą wiele pytań. Czy polityczne przetasowania są drogą do ratowania placówki, czy kolejnym przykładem podziału interesów? Sprawdź, kto zyskał, a kto stracił swoje miejsce i co to oznacza dla mieszkańców Ostródy oraz przyszłości szpitala.