Inwestycje/Biznes

OSTRÓDA YACHT PONOWNIE PRZEDŁUŻA ZAWIESZENIE PRODUKCJI. TYM RAZEM DO 4 MAJA

Po raz drugi Zarząd Firmy Ostróda Yacht przesunął wznowienie produkcji i przedłużył postój pracownikom. Wszystko w związku z sytuacją panującą na świecie i epidemią koronawirusa.

Reklama

Przypomnijmy, że jeden z największych pracodawców w Powiecie Ostródzkim – firma Ostróda Yacht od 1 kwietnia wstrzymała produkcję i wysłała pracowników na przestój. Początkowo przerwa miała trwać do 17 kwietnia i od poniedziałku, 20 kwietnia pracownicy mieli wrócić do pracy. Następnie Zarząd Firmy Ostróda Yacht poinformował o przedłużenie przerwy w produkcji do 27 kwietnia. Teraz ukazała się kolejna informacja o tym, że pracownicy powinni wrócić do pracy 4 maja.

Jak informował nas po decyzji i zawieszeniu produkcji Prezes Zarządu Ostróda Yacht Mirosław Hajdukiewicz, powodem  decyzji o przestoju i wstrzymania produkcji jest przerwany łańcuch dostaw materiałów do produkcji jachtów i łodzi. Teraz przedłużenie przestoju spowodowane jest wymaganiami wewnątrz sanitarnymi, tak, by po powrocie do swoich zadań pracownicy mogli bezpiecznie pracować w tej nowej dla wszystkich sytuacji. Szczegóły w poniższym Komunikacie Zarządu “Ostróda Yacht”

Czy tym razem uda się wznowić produkcje 4 maja. Trzymamy kciuki, by tak się stało! 

Poniżej najnowszy komunikat Zarządu Firmy Ostróda Yacht

Zarząd firmy Ostróda Yacht Sp. z o.o informuje pracowników, że rozpoczęcie produkcji w zakładzie jest przesunięte na 04.05.2020.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 89 646 0700 lub u bezpośredniego przełożonego.

Komunikat Ostroda Yacht