Nowy wyjazd z parkingu przed starostwem? Jest pomysł na zmianę ruchu

Starostwo Powiatowe w Ostródzie rozważa zmianę organizacji ruchu przy swoim parkingu. Przy okazji planowanego remontu w 2026 roku może powstać nowy, oddzielny wyjazd w stronę kwiaciarni i sklepu Biedronka, a dotychczasowy wjazd przy ul. Sobieskiego stałby się wyłącznie wjazdem. To koniec dotychczasowego „wąskiego gardła”? Parking przy starostwie z nowym wyjazdem? Przy okazji planowanego na 2026 … Czytaj dalej Nowy wyjazd z parkingu przed starostwem? Jest pomysł na zmianę ruchu