Sport

PAULINA WIŚNIEWSKA I ALAN SZYMAŃSKI Z MMA TEAM OSTRÓDA WICEMISTRZAMI POLSKI ALMMA 2020!

Z udziałem  zawodników MMA Team Ostróda w Hali Sportowej MOSiR w Sochaczewie odbyły się wczoraj, 19 września X Mistrzostwa Polski Amatorskiej Ligi MMA. Jak już do tego mogliśmy się przyzwyczaić w ostatnim czasie, podopieczni trenera Tomasza Sobczyńskiego nie zawiedli i zdobyli dwa srebrne medale.

REKLAMA

Mistrzostwa był ostatnim sprawdzianem dla Pauliny Wiśniewskiej, która ma szansę na amatorski pas Wieczoru Walk w wadze muszej! Reprezentantka MMA Team Ostróda 2 października w Krakowie stoczy walkę na gali Wieczór Walk, gdzie zmierzy się z posiadaczką mistrzowskiego pasa – Barbarą Grabowską z Grappling Kraków BJJ, MMA Kraków. Dla obu zawodniczek będzie to rewanż za starcie z listopada ubiegłego roku, gdzie podczas gali Sharks Attack 3 lepsza okazało się Paulina.

Ostatni sprawdzian wypadł bardzo dobrze i Paulina wraca z Sochaczewa z tytułem wicemistrzowskim Mistrzostw Polski ALMMA 2020.

Nie zawiódł także Alan Szymański z ostródzkiego klubu, który został wicemistrzem Polski ALMMA full contact w wadze do 84 kilogramów i srebrnym medalem na szyi.

Wielkie gratulacje dla Pauliny i Alana raz trenera Tomasza Sobczyńskiego. Brawo!

Także wczoraj w Suwałkach odbyła się Gala Browar Północny Fight Night II. Zadebiutował w nim inny reprezentant MMA Team Ostróda  Mateusz Koszela. Był to pierwszy tak prestiżowy występ w dotychczasowej karierze młodego, zaledwie 19-letniego zawodnika. Pojedynek toczony był w formule półzawodowej. Niestety Mateusz uległ Rafałowi Wysockiemu przez poddanie w pierwszej rundzie.

red/MMA Team Ostróda, foto: MMA Team Ostróda