Site icon Nasz Głos Ostróda

PKP otwiera przejścia podziemne na dworcu w Ostródzie. Koniec inwestycji coraz bliżej

PKP otwiera przejścia podziemne na dworcu w Ostródzie. Koniec inwestycji coraz bliżej

PKP otwiera przejścia podziemne na dworcu w Ostródzie. Koniec inwestycji coraz bliżej

To bardzo dobre wiadomości dla podróżujących koleją. PKP otwiera przejścia podziemne na dworcu w Ostródzie. Przeprawy łączące ulice 11 listopada i Słowackiego, a także poszczególne perony zostały udostępnione dziś (06.03) o godzinie 14. To przełomowy etap całej inwestycji polegającej na przebudowie dworca w naszym mieście.

PKP otwiera przejścia podziemne na dworcu w Ostródzie. Koniec inwestycji coraz bliżej

W naszym mieście trwa się jedna z większych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce. To modernizacja stacji kolejowej. Prace warte ponad 250 milionów złotych rozpoczęły się w 2024 roku. Inwestycja wkracza w ważny dla mieszkańców etap, udostępnienie nowego przejście podziemnego. Dziś (06.03) odbył się briefing prasowy połączony z otwarcie przejść podziemnych łączących ulice 11 listopada z ulicą Słowackiego, a także wszystkimi peronami. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. Głównym wykonawcą modernizacji stacji jest firma TORPOL.

O czym muszą pamiętać podróżni?

Planowane zakończenie modernizacji stacji kolejowej w Ostródzie przewidziano w sierpniu tego roku.


Po więcej najświeższych informacji z Ostródy i regionu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda .
Kliknij i bądź na bieżąco — newsy, wideo i kulisy lokalnych spraw.

Exit mobile version