Pożar domku letniskowego w Zwierzewie w gminie Ostróda. Do zdarzenia doszło wczoraj (31.05) po godzinie 17. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. Świadkowie mówią o ogromnych płomieniach i strzelających od temperatury szybach. Niestety budynek spłonął całkowicie.
Pożar domku letniskowego w Zwierzewie
Strażacy zostali wezwani do pożary lasu. Na miejscu okazało się, że ogniem objęty jest domek letniskowy. O godzinie 17:24 na stanowisko kierowania komendanta powiatowego PSP w Ostródzie wpłynęło zgłoszenie o pożarze na skraju lasu. Do zdarzenia zadysponowano 4 zastępy PSP i 3 zastępy OSP. Dodatkowo oficer w dyspozycji oraz Zastępca Komendanta. Na miejscu potwierdzono zdarzenie. Ogniem całkowicie objęty był domek letniskowy (holenderski) oraz zagrożone przylegle obiekty gospodarcze.

