Saint-Tropez bez lodowiska. Żegnaj, Tadeusz. Nie będziemy tęsknić!

W Ostródzie nie mamy zbyt wielu atrakcji, z których możemy korzystać późną jesienią i zimą. Jednym z takich miejsc jest tymczasowe lodowisko przy stadionie piłkarskim. W 2020 roku ślizgawka była jeszcze zależna od warunków atmosferycznych. W styczniu, podczas roztopów i opadów deszczu ze śniegiem, musiała być okresowo zamykana. Wówczas, za kadencji Zbigniewa Michalaka, postanowiono o … Czytaj dalej Saint-Tropez bez lodowiska. Żegnaj, Tadeusz. Nie będziemy tęsknić!