Schody Reggae w Ostródzie. Radna Horodyłowska pisze do burmistrza

Przez jednych wyśmiewane a przez drugich doceniane. Schody Reggae w Ostródzie to element, który budzi zachwyt części mieszkańców i turystów. W ubiegłym roku przed festiwalem pomalowano schody prowadzące na plażę nad jeziorem Sajmino. Barwy Ostróda Reggae Festiwal przez rok wyblakły a sam stan schodów już raczej odstrasza. W tej sprawie do burmistrza Rafała Dąbrowskiego napisała radna Beata Horodyłowska.