Sport

DAMIAN AHMAD I MARCIN RYBIŃSKI WYGRALI STRAŻACKI TURNIEJ W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

REKLAMA

14 sierpnia odbył się turniej w plażową piłkę siatkową dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

Tradycyjnie strażacy stanęli do sportowej rywalizacji na boiskach OW – Krecik w Kretowinach. Zawody zorganizowane były wspólnie przez Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie, NSZZ „Solidarność” w KP PSP Ostróda oraz ZZS „Florian” w KP PSP Ostróda.

Podobnie jak w roku ubiegłym siatkarskie pary utworzone zostały w wyniku losowania spośród wszystkich zgłoszonych osób. Pozwoliło to na wyrównanie poziomu sportowego i jednocześnie było okazją do zintegrowania się strażaków, którzy na co dzień pracują w różnych komórkach organizacyjnych KP PSP Ostróda.

Sprawność fizyczna jest jednym z podstawowych elementów w codziennej służbie każdego strażaka, dlatego organizowane są między innymi turnieje i zawody sportowe. Turniej przebiegł w wesołej atmosferze i duchu fair play.

Zawody wygrała para: kpt. Damian Ahmad / mł. asp. Marcin Rybiński.

Drugie miejsce zajęła para: kpt. Bogdan Grzymowicz / ogn. Marek Bartoszewicz.

Brązowymi medalistami zostali: mł. kpt. Damian Koch / st. sekc. Szymon Łabudziński.

Medale oraz nagrody wręczył Komendant Powiatowy PSP w Ostródzie bryg. Tomasz Ostrowski wraz z Krystyną Kazimierską – Kierownikiem Ośrodka.

opracowanie: kpt. Grzegorz Różański, zdjęcia: bryg. Adam Zaręba

REKLAMA