Sport

DWIE BRAMKI OLIWII CZARNECKIEJ Z SAMBOROWA W DWUMECZU Z CZESZKAMI!

Kilka dni temu informowaliśmy Was o powołaniu do reprezentacji Polski Kobiet do lat 15 młodej mieszkanki Samborowa Oliwii Czarneckiej. Młoda zawodniczka nie tylko zagrała, ale i była wyróżniającą się zawodniczką podczas dwumeczu z rówieśniczkami z Czech. Wystarczy napisać, że Oliwia zdobyła dwie bramki.

W pierwszym meczu, który odbył się w piątek w czeskim Nachodzie Polki zremisowały 2:2, a Oliwia zaliczyła asystę.

Rewanż odbył się w niedzielę w Wałbrzychu, a nasze młode reprezentantki pokonały tym razem Czeszki 3:1. Jedną z bohaterek spotkania była nasza Oliwia, która zdobyła dwie bramki. Najpierw otworzyła wynik spotkania w 20 minucie. Gdy rywalki odpowiedziały bramką wyruwnującąw 33 min, już 3 minuty póżniej mieliśmy 2:0, oczywiście za sprawą mieszkanki Samborowa. Ostatecznie Polski zwyciężyły 3:1.